ВЯЧЕСЛАВ ПИЛЬЧЕНКО / VIACHESLAV PYLCHENKO

Учасник бойових дій, юрист, тренер з боксу

Я народився в маленькому селі Садове, що на Хорольщині. На початку 80-х років минулого століття з батьками переїхав до міста Кременчук, де закінчив школу №21. Після школи здобув робітничу спеціальність «Слюсар-ремонтник» в ПТУ та пішов працювати на завод. В цей час активно почав займатися боксом, призер змагань з боксу Радянського союзу, був складі збірної й мав їхати до Польщі на міжнародні змагання, але так і не потрапив на них через розвал союзу. Але не складав руки, боксом продовжував займатися активно та працювати в різних сферах господарства.

В 2007 році виступав на чемпіонаті Полтавської області з боксу, навіть провів один професійний бій в свої, на той час, 35 років.

В 2009 році пішов навчатися до вищого навчального закладу де здобув вищу юридичну освіту. А вже в 2011 році мені було запропоновано стати тренером з боксу в Міській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з боксу, на що я надав згоду, розпочавши кар’єру тренера.

В цей час, за сумісництвом, я займався підприємницькою діяльністю, надаючи послуги у сфері права.

В 2015 році добровольцем пішов на війну, де проходив військову службу в складі бойової бригади ЗСУ інструктором з рукопашного бою, а згодом був переведений в розвідку. Через кілька місяців потрапили в засідку, де я був важко поранений, а за деякий час – списаний за станом здоров’я.

Після звільнення з лав Збройних сил України майже два роки проходив лікування та реабілітацію після поранення.

І нарешті в 2018 році я зміг повернутися до тренерської діяльності до Міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу в м. Кременчук, де працюю й по цей час.

Вже є певні здобутки: один з моїх вихованців чемпіон з боксу в Полтавській області, також є й призери чемпіонату України з боксу.

Моє життєве кредо: «Тільки вперед – до перемоги! Ніякі обставини не можуть мене зламати!»

 

Проєкт реалізується в межах програми «Активні Громадяни» Британської Ради, що співфінансується Посольством Великої Британії в Україні.