СЕРГІЙ БІЛОУС / SERGEY BILOUS

Учасник бойових дій, юрист, інструктор громадської організації «Бойове мистецтво Вічна Весна»

 

Я народився та виріс у місті Сміла, що на Черкащині. Закінчив школу в 2003 році.

З 2004 по 2005 роки служив у лавах Збройних сил України в 95-й окремій аеромобільній бригаді в м. Житомир (зараз має назву «95-та окрема десантно-штурмова бригада»).

З 2006 по 2017 роки я працював в містах Черкаси та Одеса у силових підрозділах Міністерства внутрішніх справ України, а також в Одеському державному університеті внутрішніх справ, в якому навчався і який закінчив у 2015 році, отримавши спеціальність «Правознавство».

Я є учасником бойових дій та приймав безпосередню участь в АТО у 2014 році на території Луганської області.

Після звільнення зі служби у 2017 році, поступово став реалізовувати себе в цивільному житті.

Сьогодні я працюю менеджером у сфері ювелірного бізнесу, а також являюсь інструктором української громадської організації «Бойове мистецтво Вічна Весна» в місті Одеса, де й займаюся саморозвитком, а також викладацькою діяльністю.

Рух «Бойове Мистецтво Вічна Весна» об’єднує людей, які прагнуть до збільшення ефективності свого життя, через вивчення, дослідження і практику різного роду знань, які мають древній та сучасний характер.

Бойове Мистецтво Вічна Весна – це система взаємодоповнюючих видів знань (блоків інформації), що дозволяє удосконалити наявні індивідуальні навички та виробляти нові – для більш ефективного вирішення виникаючих в житті проблем і реалізації індивідуальних життєвих цілей.

«У світі пустої боротьби і фальшивого благополуччя, – невже, – перебуваючи в стані тиші і сили, ми не знайдемов глибині самих себе діамант, сяючий плеядою граней суті людини – Волею, Розумом, Любов’ю, Вірою і Чистотою – граней сплавлених в незліянну єдність.» О.Кравченко

Проєкт реалізується в межах програми «Активні Громадяни» Британської Ради, що співфінансується Посольством Великої Британії в Україні.