Проєкт «Академія активного ветерана»

За ініціативи голови громадської організації «ПО»ФЕМІДА» ГРИСЮКА Артема в місті Кременчук відкрила свої двері Академія активного ветерана. Учасники отримають сертифікати. В рамках Академії щотижня буде проведено двогодинні тренінги, під час яких учасники дізнаються новели в українському законодавстві та отримають практичні навички щодо захисту своїх прав.

19 жовтня 2021 року відбувся перший тренінг Академії на якому учасники здобули теоретичні знання щодо реалізації права на звернення громадян, а також щодо доступу до публічної інформації. отримані знання закріпили практично — підготували звернення гомадян до органів державної влади про захист прав ветерана.

27 жовтня 2021 року відбувся другий тренінг Академії активного ветерана, в рамках якого учасники дізналися про юридичну кваліфікацію адміністративних, кримінальних та корупційних правопорушень в Україні, методи їх виявлення та шляхи подолання. Також, ті учасники, які не змогли бути присутніми офлайн, мали можливість долучитися онлайн, завдяки платформі ZOOM.

 02 листопада 2021 року відбувся третій тренінг Академії активного ветерана. Розпочали тренінг з проведення інтелектуальної гри, під час якої учасники відчули себе членами екіпажу космічного корабля, отримали позитивні емоції, попрацювали як індивідуально, так і командно. Отримавши позитивне налаштування та настрій далі учасники дізналися про основи демократії, її становлення й розвиток, а також про інструменти локальної демократії.

16 листопада 2021 року відбувся четвертий тренінг Академії активного ветерана. Розпочали тренінг з тесту «Кого б Ви обрали?» та говорили про інформаційну гігієну, про те, як розпізнати брехню в соціальних мережах, інтернеті та телебаченні. На тернінг була запрошена психологиня — Верменич Людмила Михайлівна, яка надала учасникам цікавий матеріал щодо критичного мислення та провела майстер-клас з цієї теми. 

 

Тренер — адвокат, правозахисник, Артем ГРИСЮК.

Тренер — психологиня Людмила ВЕРМЕНИЧ

 

#ГОПОФЕМІДА 

#АКАДЕМІЯ_АКТИВНОГО_ВЕТЕРАНА