Проєкт «LIFE AFTER THE WAR: шлях ветерана від військового до цивільного життя»

LIFE AFTER THE WAR: шлях ветерана від військового до цивільного життя» — це соціальний проєкт, який направлений на зміцнення шанобливого ставлення до ветеранів та ветеранок. Через цей проєкт ветерани розказують про свій власний шлях від військової служби до реінтеграції в цивільне життя, про свій шлях успіху та досягнень, провали та перепони.

Завдяки проєкту плануємо покращити ставлення суспільства до ветерана та ветеранок. 

Запрошуємо Захисників долучитися до проєкту «LIFE AFTER THE WAR: шлях ветерана від військового до цивільного життя» та розказати про власний шлях.

За додатковою інформацією пишіть на електронну адресу: ngo.femida@gmail.com

17.10.2021 — Проєкт розпочинає його ініціатор та керівник ГРИСЮК Артем, співзасновник та голова громадської організації «Правозахисне об’єднання «ФЕМІДА», учасник бойових дій, громадський активіст, правозахисник, адвокат.

24.10.2021 — Досвід ветерана ТОНКОШКУРА Богдана, члена громадської організації «Правозахисне об’єднання «ФЕМІДА», учасника бойових дій, громадського активіста. 

31.10.2021 — Досвід ветерана КОРЧЕВСЬКОГО Дмитра з міста Дніпро, співзасновника та члена Правління громадської організації «Правозахисне об’єднання «ФЕМІДА», учасника бойових дій, громадського активіста.

07.11.2021 — Досвід ветерана БАЖАНА Олега з міста Кременчук, співзасновника, заступника голови та члена Правління громадської організації «Правозахисне об’єднання «ФЕМІДА», учасника бойових дій, громадського активіста, головного тренера футбольної команди «КРЕМІНЬ-АТО».

14.11.2021 — Досвід ветерана САМОЙЛЕНКО Юрія з міста Кременчук, заступника генерального директора комунального підприємства «Благоустрій Кременчука», учасника бойових дій, громадського активіста, державного службовця.

21.11.2021 — Досвід ветерана КАЛІНІЧЕНКО Сергія (м. Горішні Плавні), учасника бойових дій, громадського активіста, тренера з карате, рукопашного бою, який має 4 Дан Годзю-рю Карате та 3 Дан Кобудо, співзасновник громадської організації «ВСЕСВІТНЯ ПАТРІОТИЧНА АСОЦІАЦІЯ КАЛИНА».

13.02.2022 — Досвід ветерана СОЛОДА Ігоря (м. Полтава), учасника бойових дій, учасника тріатлону Iron Man

Відеоматеріали доступні у розділі Відеоблог — на нашому сайті, а також на нашому каналі youtube.