КРУГЛИЙ СТІЛ «Якісні послуги для ветеранської спільноти»

11 лютого 2022 року в м. Полтава в Дія.Бізнес.Полтава відбулася зустріч у форматі “круглого столу” щодо створення сприятливих умов  для взаємодії органів державної  влади та місцевого самоврядування з ветеранською спільнотою Полтавської області.

Участь прийняли представники органів влади, місцевого самоврядування, представники ТГ: Віталій Турпітько, голова Терешківської ОТГ, Євген Бова, голова Новоселівської ОТГ, ветерани АТО/ООС, громадські активісти.

Під час круглого столу обговорили такі питання:

— Налагодження діалогу та пошук шляхів до взаємодії та партнерства між ветеранською спільнотою Полтавської області та органами місцевої влади, регіональним представництвом Міністерства у справах ветеранів;

— Які кроки  готові зробити органи влади для налагодження діалогу та залучення ветеранської спільноти до процесу прийняття рішень?

— Яким чином використати напрацювання чи досвід при налагодженні комунікації з регіональним представництвом Міністерства у справах ветеранів (визначення їх мети та задач)?

— Що необхідно зробити для налагодження комунікацій усіх зацікавлених сторін з метою безперешкодного і швидкого отримання інформаційних послуг ветеранами кожної ОТГ Полтавської області?

Діалог був плідним та конструктивним завдяки організатору заходу Юліані Лінник,  модерації Ольги Аверіної та ведучому Артему Грисюку.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.