Участь у заході «Як ставити та досягати цілі, не зважаючи на складнощі і труднощі»

Символічно, що саме сьогодні, у День Соборності України, голова ГО «Правозахисне об’єднання «Феміда» Артем ГРИСЮК мав нагоду долучитися до заходу з національно-патріотичного виховання майбутнього покоління.
У «Простір для ветеранів АТО Плюс Плюс: Полтава» для вихованців Полтавського обласного військово-спортивного центру «ВОЇН» організовано зустріч з Ігорем Солодом – ветераном АТО, учасником щорічних змагань Ironman. Ці змагання являють собою тріатлон на найдовшій дистанції – 226 км, яку не кожному під силу подолати.
Але Ігор Солод кинув виклик сам собі, наполегливо тренувався і став учасником марафону.
 
Тож сьогодні ми мали нагоду переглянути мотивуюче відео участі Ігоря Солода в змаганнях Ironman, що відбувалися в Туреччині. За словами Ігоря саме спорт і підтримка побратимів допомогли йому повернутися до мирного життя. Наприкінці зустрічі ветеран побажав юнакам і дівчатам ставити цілі і досягати їх, а також підтримувати один одного.
 
Також Ігор Солод вручив учасникам зустрічі книгу адмірала Вільма Г. Макрейвена «Застеляйте ліжко». Тож книжкова бібліотека ГО «ПО «Феміда» поповнилася новим мотиваційним виданням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.