Український сегмент YouTube, Facebook, Google має модеруватися не з Росії, а з України!

Ми, члени громадської організації «Правозахисне об’єднання «ФЕМІДА», підтримуємо активну громадськість та звертаємося до Президента України щодо питання створення загрози національній безпеці України через відсутність українських офісів соціальних мереж YouTube, Facebook, Instagram та впливу, який чинять російські адміністративні офіси зазначених компаній на контент соціальних мереж для українських користувачів.


Сучасна російсько-українська війна відбувається не лише на окупованій частині Донбасу, вона має також свій фронт в гібридному протистоянні.

Треба об’єднати зусилля держави та громадських активістів задля створення свого незалежного українського адміністративного офісу соціальних мереж YouTube та Facebook.

Ми просимо Президента України звернутись до вищевказаних компаній щодо відкриття офісів на території України та широко інформувати громадськість щодо зазначеної проблеми. Це дасть змогу модерувати інформаційний простір не шкодячи Україні, зменшить вплив РФ, а також буде сприяти розвитку українських креативних індустрій.

Долучайтеся до ініціативи та підписуйте петицію до Президента України №22/126642-еп «Український сегмент YouTube, Facebook, Google має модеруватися не з Росії, а з України! Закликаємо Президента звернутися до цих компаній для відкриття офісів в Україні» за посиланням.

Для цього Вам необхідно мати Електронний цифровий підпис та пройти реєстрацію на сайті https://petition.president.gov.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.