Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності

Як до адвоката та голови ГО «Правозахисне об’єднання «ФЕМІДА», до мене часто звертаються як представники органів місцевого самоврядування, так і пересічні мешканці та громадські активісти з питаннями: «Де знайти дані про публічні фінанси?», «Як дізнатися – скільки бюджетних коштів реально витрачається на будівництво доріг, ремонт шкіл, боротьбу з COVID?» та іншими питаннями щодо використання публічних фінансів.

Завдяки тренінгу «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності» (http://surl.li/aodlz) покращив свої практичні знання – як користуватися аналітичними інструментами платформи Є-data.

Щиро вдячний за таку можливість організаторам Oleksandr Lavrynovych та Igor Polanski та Анастасії Розлуцькій – експертці з відкритих даних у сфері публічних фінансів.

Для вашої зручності надаю посилання на портали відкритих даних про публічні фінанси:

  • Є-data — єдина платформа відкритих даних у сфері публічних фінансів (https://edata.gov.ua/)
  • База даних про використання бюджетних коштів (https://spending.gov.ua/)
  • База знань про бюджет (https://openbudget.gov.ua/)
  • Унікальний портал реєстр проєктів міжнародних фінансових організацій (https://proifi.gov.ua/)

Користуйтеся! Якщо виникатимуть питання – звертайтеся за консультаціями!

«Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності», був організований Center of Information Studies and Resource Service «Meridian» (керівник Oleksandr Lavrynovych) за фінансової підтримки Фонду развитку ЗМІ Посольства США в Україні (U.S. Embassy Kyiv Ukraine).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.