Успішний захист проєкту «Самозарадність без бар’єрів»

8 жовтня 2021 року голова ГО «Правозахисне об’єднання «ФЕМІДА» ГРИСЮК Артем презентував проект «Самозарадність без бар’єрів», щодо підвищення рівня професійної та соціальної реінтеграції до цивільного життя ветеранів АТО/ООС шляхом проведення циклу тренінгів, спрямованих на підвищення адаптивно-соціальних навичок, отримання інформації про можливості професійної підготовки, перепідготовки та можливостей майбутнього працевлаштування та/або започаткування власної справи, підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці, набуття навичок професійної самозарадності та самореалізації.

Було подано 18 проектів. Проектна пропозиція ГО «ПО «ФЕМІДА» отримала підтримку конкурсної комісії та за результатами голосування набрала 100 балів.
‼️ Тож отримаємо 60 тис. грн. з обласного бюджету на проведення тренінгів навесні 2022 року  Готуйтеся‼️ Проєкт буде реалізовуватися в квітні-травні 2022 року.

Родзинкою буде Ярмарок вакансій, який буде проведений на базі нашого партнера «Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості «. Конкурс проектів громадських організацій організований Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Результати голосування оприлюднені за посиланням http://surl.li/alwiw

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.