Пройти навчання і відкрити власну справу

Восени 2020 року голова ГО «Правозахисне об’єднання «ФЕМІДА» Артем ГРИСЮК пройшов навчання щодо започаткування власної справи за Міжнародною програмою перепідготовки «Підприємництво і лідерство», яка організована на базі Івано-Франківського національного технічного університета нафти і газу, в рамках проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». 

Грисюк А. став одним з 33 слухачів курсу «Підприємництво та лідерство» програми перепідготовки військовослужбовців запасу та учасників АТО/ООС, які успішно пройшли навчання та яким було вручено дипломи (http://surl.li/aowow).

Хочеться висловити вдячність президенту Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимиру Рубцову, координаторці проєкту «Норвегія – Україна» Ользі Філіній,  координатору проєкту в Івано-Франківську, проректору ІФНТУНГ Максиму Карпашу, менеджерці проєкту Ользі Попович та викладачам за навчання, за надані знання, за постійну допомогу та менторство, навіть після закінчення навчання.

Участь в цьому проєкті наштовхнула на відкриття власної справи, а точніше: Грисюк Артем став адвокатом з цивільних, сімейних, адміністративних, військових, трудових справ та справ виконавчого провадження.

Про започаткування власної справи головою ГО «ПО «ФЕМІДА» говорили у прямому етері РАДІО «Суспільне. Карпати» у «Темі дня. Радіовимір«, який відбувся 16 лютого 2021 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.